“Warme Drankenvoorziening” Veiligheidsregio Noord- en Oost- Gelderland aanbesteed

0

VNOG is op zoek naar één opdrachtnemer die gedurende de volledige contractperiode koffieautomaten kan leveren, installeren, exploiteren en onderhouden, inclusief alle bijbehorende ingrediënten, verbruiksartikelen en toebehoren (zoals koffiebonen, cacao, thee, melkproducten, suiker, roerstaafjes, chocomelkzakjes aan te maken met warm water en overige benodigdheden). Opdrachtnemer doet dit conform de eisen en wensen van VNOG én in lijn met de kernwaarden van de organisatie, waaronder betrouwbaarheid, professionaliteit, continuïteit en maatschappelijke verantwoordelijkheid.

Ai image

De de koffieautomaten binnen VNOG worden op dit moment centraal geleverd door één leverancier, die verantwoordelijk is voor de plaatsing, levering en het onderhoud van alle aanwezige koffieautomaten op de verschillende VNOG locaties. De huidige voorzieningen worden volledig middels dienstverlening geleverd:
VNOG heeft geen automaten in eigendom.
Alle huidige apparatuur zal bij de start van de nieuwe overeenkomst volledig vervangen worden door de nieuw te leveren voorzieningen door de opdrachtnemer. De bestaande automaten blijven dus niet in gebruik tijdens of na de implementatie. Hoewel VNOG over het algemeen tevreden is over de huidige dienstverlening, constateert de organisatie dat de behoefte aan koffieautomaten in de afgelopen jaren is verschoven. Er zijn veranderingen zichtbaar in consumptiepatronen, wensen rondom kwaliteit en variatie, en verwachtingen op het gebied van gebruiksgemak en duurzaamheid.

VNOG wil met deze aanbesteding toewerken naar een uniforme, kwalitatief hoogwaardige en toekomstbestendige drankenvoorziening die past bij de diversiteit van haar locaties. Binnen de organisatie wordt onderscheid gemaakt tussen
werklocaties met een hoge bezettingsgraad gedurende de dag en onbemande kazernes, die voornamelijk worden gebruikt tijdens oefenavonden, uitrukken en bijeenkomsten. Deze variatie vraagt om verschillende typen automaten, zoals beschreven in het Programma van Eisen.

VNOG streeft naar een beoogde ingangsdatum van de overeenkomst op 1 april 2027. De overeenkomst heeft een initiële looptijd van vier jaar. VNOG heeft de mogelijkheid om de overeenkomst drie keer onder dezelfde voorwaarden te verlengen met een periode van ieder maximaal één jaar.

Bron: Tenderned woensdag 1 juli 2026 https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/431191

Aanbestedingsnieuws 11e jaargang editie 2 juli 2026

 

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_heart.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_rose.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_smile.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_whistle3.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yes.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cry.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_mail.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_sad.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_unsure.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wink.gif 
 
Translate »