Vervanging wagenpark RAV Brabant Midden-West-Noord

0
Foto: Pixabay.com

De Regionale Ambulance Voorziening Brabant Midden-West-Noord (RAV BMWN) is aanbestedende dienst en tevens opdrachtgever. De RAV BMWN biedt acute zorgverlening en besteld ambulancevervoer voor 35 gemeenten in twee regio’s (RAV Midden- en West-Brabant en de RAV Brabant-Noord). De regio Midden-West Brabant is verdeeld in vier werkgebieden en de regio Brabant Noord in twee. Het totale werkgebied van de RAV BMWN telt dertien ambulanceposten, twee meldkamers en één centraal magazijn.

Het wagenpark van opdrachtgever bestaat enerzijds uit het ambulancewagenpark en anderzijds uit personenwagens voor het management en bedrijfswagens voor personeel (poolwagens) en facilitaire werkzaamheden. Opdrachtgever wenst voor het leasen van personenwagens voor het management een contract af te sluiten met één leverancier. Opdrachtgever wenst separaat voor de aanschaf van bedrijfswagens voor personeel (poolwagens) en facilitaire werkzaamheden tezamen ook een contract af te sluiten met één leverancier. Het ambulancewagenpark wordt in deze aanbesteding buiten beschouwing gelaten.

Op dit moment heeft opdrachtgever de volgende personen- en bedrijfswagens in eigendom:
• Management: 19 voertuigen A- en B/C/D segment variërend van 0,5 tot 5 jaar oud;
• Poolwagens: 16 Volkswagen UP uit 2014;
• Facilitaire werkzaamheden: 4 Mercedes Vito’s, 1 Mercedes Sprinter bakwagen, 1 Volkswagen Touran, 2 Volkswagen Caddy, 3 Volkswagen Polo.

Opdrachtgever wenst een duurzaam wagenpark van personen- en bedrijfswagens. Een deel van het huidige wagenpark is reeds aan vervanging toe, dan wel is gedurende de komende jaren aan vervanging toe. Opdrachtgever wenst haar wagenpark te vervangen door de personenwagens te leasen en de bedrijfswagens nieuw in eigendom aan te kopen. De opdracht is derhalve verdeeld in twee percelen, te weten:
• Perceel 1: lease personenwagens;
• Perceel 2: koop bedrijfswagens.

De ingangsdatum van de te sluiten vereenkomsten is 1 april 2025. De overeenkomsten hebben een vaste looptijd van drie jaar. De te sluiten overeenkomsten kennen ieder afzonderlijk van elkaar een wederzijdse optie om de overeenkomst na afloop van de contractperiode te verlengen. Dit tot een maximum van drie verlengingen van twee jaar. Opdrachtgever heeft de keuze gemaakt voor het volgen van de Europese openbare procedure. De opdrachtgever is van plan om per perceel met één inschrijver een overeenkomst af te sluiten. Het is toegestaan om op beide percelen in te schrijven. Eén leverancier kan beide percelen gegund krijgen. De gunning vindt plaats na volledige afweging en analyse door de opdrachtgever. De opdrachtgever
hanteert hierbij als gunningscriterium EMVI (economisch meest voordelige Inschrijving), waarbinnen is gekozen voor de variant “beste prijs-kwaliteitsverhouding”.

Bron: Tenderned zaterdag 14 december 2024 https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/361125

Aanbestedingsnieuws 9e jaargang editie 16 december 2024

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Translate »