Realisatie Kindcentrum Oost Bergeijk

0

Stichting Atalenta is een maatschappelijke organisatie voor kindontwikkeling. Atalenta staat voor kinderopvang én onderwijs binnen één organisatie, soms zelfs onder één dak.  Je vindt de scholen van Atalenta op meer dan 35 verschillende locaties in Aalst-Waalre, Bergeijk, Cranendonck, Eindhoven, Heeze-Leende en Valkenswaard. De basisscholen Prinses Beatrix en Zonnesteen zijn gefuseerd. In het Integraal Huisvestingplan Primair Onderwijs

illustratie: pixabay.com

Bergeijk 2022-2037  is investering in huisvesting voor deze fusieschool voorzien. Op basis van een businesscase in 2022 is, in overeenstemming met Atalenta, besloten plannen uit te werken op basis een nieuwbouwvariant. Als locatie voor de nieuwbouw zijn daarbij percelen aan de Domineestraat aangewezen.

De wens van Stichting Atalenta is om voor de realisatie van Kindcentrum Oost één overeenkomst af te sluiten. De aanbestedende dienst vindt het belangrijk dat de bestaande school tijdens de bouw in gebruik blijft. Het werk moet worden uitgevoerd in de gemeente Bergeijk, specifiek in het gebied Domineestraat/Mr.Pankenstraat/Kerkstraat. Binnen de scope van deze opdracht valt:
• Nieuwbouw primair onderwijs: ca. 260 leerlingen. Totaal 1.595 m² BVO
• Nieuwbouw KDV/BSO: ca. 557 m² BVO
Buiten de scope van deze opdracht valt:
• Buitenterrein / Speelterrein

De aanbestedende dienst volgt met deze aanbesteding de niet-openbare procedure. De selectiefase in dee procedure is toegankelijk voor alle geïnteresseerde ondernemingen die voldoen aan de gestelde voorwaarden. De gunningsfase is slechts toegankelijk voor de in de selectiefase op basis
van de loting geselecteerde vijf gegadigden.

Bron: Tenderned zondag 21 december 2025  https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/406320

Aanbestedingsnieuws 10e jaargang editie 23 december 2025

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Translate »