Foto: Pixabay.com

De opdracht bestaat in deze aanbesteding uit:
• Het leveren en gebruiksklaar opleveren van een ‘compleet’ raadsinformatiesysteem (RIS) voor (openbare) publicatie, interne communicatie, verslagleggingen en archivering, web casting en papierloos vergaderen voor de gemeente Dongen;
• Het volledige onderhoud van de systemen incl. gebruiksondersteuning, updates en upgrades gedurende de looptijd van de overeenkomst;
• De vergaderfunctionaliteit moet ook ingezet kunnen worden voor de digitale ondersteuning van de vergaderingen van het college, de directie en de bezwaarschriftencommissie. In de toekomst moet het mogelijk zijn om de vergaderfunctionaliteit ook beschikbaar te stellen aan andere gezelschappen. Het raadsinformatiesysteem biedt een digitale werkomgeving voor raadsleden en groepen van raadsleden (uitwisselen van informatie zoals annotaties, dossiervorming, samenwerken in documenten etc.) en ondersteunt de communicatie tussen raadsleden en de samenleving.

Het raadsinformatiesysteem moet in gebruik worden genomen na de gemeenteraadsverkiezing welke gehouden worden op 18 maart 2026. Het systeem dient op 1 april 2026, de dag waarop de nieuwe raad geïnstalleerd wordt, operationeel te zijn. Logischerwijs zal de implementatie van het vergadersysteem vóór deze periode afgerond moeten zijn. Hierbij is het streven om medio februari 2026 de implementatie afgerond te hebben zodat er al getest kan worden. Eventuele (technische)
opstartproblemen kunnen dan worden weggenomen.

De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2026. De overeenkomst heeft een vaste looptijd van vier jaar. De overeenkomst kan één keer worden verlengd voor de duur van vier jaar.

Bron: Tenderned zaterdag 12 juli 2025 https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/385925

Aanbestedingsnieuws 10e jaargang editie 14 juli 2025

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_heart.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_rose.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_smile.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_whistle3.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yes.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cry.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_mail.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_sad.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_unsure.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wink.gif 
 
Translate »