Ontwerper gezocht: Aanpassen unit 2 PI Vught

0

De Penitentiaire Inrichting (PI) Vught behoort tot de strategische voorraad van de Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI). De inrichting kenmerkt zich door de opzet van losse gebouwen met een gezamenlijke oppervlakte van ongeveer 80.000 m2 BVO,
waarvan ca. 10.000 m2 BVO in het nieuw te realiseren entreegebouw. De PI huisvest ca. 750 gedetineerden in negen verschillende

Foto: © Rijksvastgoedbedrijf

regimes. De PI Vught is zowel een gevangenis, Huis van Bewaring (HvB), Inrichting voor Stelselmatige Daders (ISD), Extra beveiligde inrichting (EBI), Terroristen Afdeling (TA), Beheersproblematische Gedetineerden (BPG), Langdurige Forensische Psychiatrische Zorg (LFPZ), Zeer intensieve Specialistische Zorg (ZISZ) als een Penitentiair Psychiatrisch Centrum (PPC). Het project dat nu is aanbesteed richt zich op het realiseren van schuifruimte ter grootte van 48 cellen in het nu leegstaande Gevangenis Wezen-deel(GW-deel) van Unit 2 (gebouw 21, 20, 26 en 27). Na oplevering van het project zal de beschikbare schuifcapaciteit in het GW deel van unit 2 ook aangewend worden voor andere huisvestingprojecten.

De opdracht in deze aanbetseding is het ontwerpen van de renovatie van GW-deel van Unit 2. Als eindproduct dienen er bestek en tekeningen te worden opgeleverd van dit ontwerp. De scope van de opdracht is:
• Het maken van het integrale ontwerp (VO en DO), inclusief de hiervoor vereiste coördinatie tussen de diverse (vak)disciplines;
• Het opstellen van Bestek conform de RVB-richtlijnen;
• Het ondersteunen van de opdrachtgever bij de aanbestedingen voor de realisatie van het project;
• Het ondersteunen van de Directievoerder tijdens de uitvoer van de bouw, zoals vragen, werktekeningen en revisie controleren en aanwezig zijn bij de testen en beproevingen, etc.

De renovatie-activiteiten bestaan in hoofdlijnen uit:
• Bestaande observatiepost en toegangspoort verwijderen;
• Bestaande inrichting en installaties ontmantelen/verwijderen;
• Vergroten lichtstraten;
• Vergroten technische ruimten;
• Aanbrengen nieuwe installaties en inrichting.;
• Aanbrengen nieuwe buitentoegangen tot kruipruimte;
• Aanbrengen nieuwe toegangspoort;
• Aanbrengen nieuwe luchtkooien.

De opdracht ken drie fases en deze bestaan uit: ontwerp, uitvoering en nazorg. Deze opdracht richt zich op het ontwerp. Directievoering en toezicht is GEEN onderdeel van deze opdracht. De uiterste opleverdatum is 1 mei 2026. De aanbesteding verloopt volgens de Europese niet-openbare procedure. Dit betekent dat de aanbesteding in twee fasen plaatsvindt.
In de eerste fase (de aanmeldingsfase) worden alle geïnteresseerde ondernemingen in de gelegenheid gesteld zich aan te melden als gegadigde. Het doel van deze fase is om maximaal vijf gegadigden te selecteren. Deze gegadigden worden vervolgens
uitgenodigd tot het indienen van een inschrijving (de inschrijvingsfase).

Bron: Tenderned zaterdag 9 augustus 2025 https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/388808

Aanbestedingsnieuws 10e jaargang editie 11 augustus 2025

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_heart.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_rose.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_smile.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_whistle3.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yes.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cry.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_mail.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_sad.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_unsure.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wink.gif 
 
Translate »