Marktconsultatie schoonmaakdienstverlening Veiligheidsregio Utrecht
Het huidige schoonmaakcontract eindigt per 01 augustus 2022. Het nieuwe af te sluiten contract is van toepassing voor onderstaande locaties.
En dan nog Woerden Boerendonk, Zegveld Hoofdweg, Den Dolder Dolderseweg en Zeist Dijnselburgerlaan. De locaties te Amersfoort, Utrecht en Zeist Dijnselburglaan zijn 24/7 bezet. De locatie Utrecht Leidsche Rijn is een kantoorlocatie met 24/7 brandweerpost. De overige locaties zijn niet 24/7 bezet maar worden deze wel veel gebruikt voor opleiden en oefeningen. Er bestaat de mogelijkheid dat gedurende de contractperiode locaties worden toegevoegd of afvallen. De VRU zoekt één leverancier voor:
– Reguliere schoonmaak
– Specialistische schoonmaak (dieptereiniging, ventilatierooster, graffiti, etc)
– Glasbewassing
– Sanitaire voorzieningen (CWS) inclusief artikelen (handdoeken, toiletpapier, etc)
– Ongediertebestrijding
De VRU wenst voor de langere termijn (twee jaar + verlengingsopties) een overeenkomst te sluiten. Alvorens de VRU een aanbesteding start wil de VRU de markt consulteren met als doel informatie te verkrijgen vanuit de markt over de mogelijkheden die er zijn om de behoefte in te vullen en met welke aspecten de VRU in het PVE rekening dient te houden.
Met de uitkomsten van de marktconsultatie kan de VRU een goed en voor marktpartijen aansprekend programma van
eisen opstellen voor de aanbesteding van de dienstverlening. De VRU stelt een marktconsultatieverslag op voor intern gebruik. Alleen indien de marktconsultatie leidt tot een Europees aanbestedingstraject worden de gegevens uit de marktconsultatie, die relevant zijn voor marktpartijen, openbaar bekend gemaakt, tegelijkertijd met de publicatie van het aanbestedingsdocument.
De consultatie bestaat uit een schriftelijk deel en eventueel een mondeling deel in week 39.
Bron: Tenderned zaterdag 4 september 2021 https://www.tenderned.nl/tenderned-tap/aankondigingen/237374