ICT dienstverlening Sportbedrijf Deventer

0
illustratie: pixabay.com

Sportbedrijf Deventer initieert, beheert en exploiteert duurzame binnen-, en buitensportvoorzieningen, ondersteunt sportverenigingen en stimuleert inwoners waarvoor gezond bewegen (nog) geen tweede natuur is. Sportbedrijf Deventer beheert sportlocaties in Deventer. Op deze locaties is ICT van toepassing, veelal voor het gebruik van kassa’s en werkplekken (O365). Verder wordt gebruik gemaakt van tal van applicaties (Power BI, Co-Pilot, Youforce, Tactiplan, Topdesk, Archie, diverse gebouwbeheersystemen maar ook printers en wifi etc. Sportbedrijf Deventer kent geen eigen ICT afdeling. De partner wordt de beheerder van de omgeving en heeft als taak het ontzorgen van ICT werkzaamheden bij het Sportbedrijf. Maar ook adviseren op toekomstige strategische ontwikkelingen en meedenken wat die voor Sportbedrijf Deventer kunnen betekenen. De manager
control is de verantwoordelijke binnen het Sportbedrijf. Sportbedrijf Deventer werkt samen met andere partijen die ook de ICT raken, te denken valt aan het kassatoegangssysteem met alle bijbehorende hardware.

Het doel van deze aanbesteding is het selecteren van een professionele en proactieve ICT-dienstverlener die zorgdraagt voor continuïteit, veiligheid en optimale ondersteuning van onze digitale werkomgeving. De opdracht omvat de volgende standaard diensten:
– Managed Services (monitoring, patchmanagement, EDR/SIEM, MFA)
– Supportdesk voor gebruikers
– Calamiteitenondersteuning buiten kantooruren (24×7)
– Levering en beheer van Microsoft 365 en Azure via het CSP-model
– Wifi-omgeving
– Inrichten van een nader te bepalen aantal werkplekken
– In beheer nemen van de aanwezige laptops en pro-desktops mini
– Back-upbeheer en monitoring
– Netwerkbeheer
– Beheer printers
– Ondersteuning bij mobiele devices
Sportbedrijf Deventer heeft momenteel 14 kassa’s met pinautomaten welke in het netwerk moeten hangen. De hardware hiervan valt buiten de scope.

Een schouwing op locatie is mogelijk op aanvraag. Momenteel is het Sportbedrijf bezig met segmenteren van het netwerk. De firewalls zijn van Barracuda, als back-up oplossing wordt gewerkt met Managed Microsoft 365 back-up van Yielder. De M365-tenant draait bij Microsoft en is in beheer van Yielder. Er wordt gewerkt met Intune en Autopilot en de accesspoints zijn van het
merk Aruba.

Sportbedrijf Deventer heeft het voornemen het contract met de winnende aanbieder(s) te gunnen voor een periode van vijf jaar.
De startdatum van de overeenkomst is 1 februari 2026. Aanbesteder volgt met deze aanbesteding de openbare procedure.

Bron: Tenderned zondag 20 juli 2025 https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/387000

Aanbestedingsnieuws 10e jaargang editie 22 juli 2025

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_heart.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_rose.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_smile.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_whistle3.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yes.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cry.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_mail.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_sad.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_unsure.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wink.gif 
 
Translate »