Gemeente Land van Cuijk zoekt exploitant paviljoen de Kuilen Langenboom
De gemeente Land van Cuijk is eigenaar van het recreatieve gedeelte van de Kuilen aan de Fazantenweg in Langenboom. Op het strandbad staat een paviljoen. De gemeente zoekt een exploitant voor de exploitatie van het paviljoen in combinatie met het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden (beperkt) op het strandbad. De overeenkomst wordt aangegaan voor de periode vanaf 1 januari 2027 tot en met 31 december 2031. Na het verstrijken van deze periode wordt deze overeenkomst, behoudens beëindiging van deze overeenkomst door opzegging door exploitant of gemeente, voortgezet voor een aansluitende periode van telkens vijf jaar. Beëindiging van deze overeenkomst vindt plaats door opzegging door tegen het einde van de lopende periode met inachtneming van een termijn van één jaar. Opzegging dient te geschieden bij deurwaardersexploot of per aangetekend schrijven.

Het paviljoen inclusief terras heeft een horecavergunning. De vergunning staat alleen de verkoop van licht alcoholische dranken zoals bijvoorbeeld wijn en bier toe. De exploitant dient in bezit te zijn van het diploma sociale hygiëne horeca. De exploitant heeft als kwalitatieve verplichting, om bij een eventuele aanpassing van het omgevingsplan De Kuilen, zich niet te verzetten tegen een eventuele toekomstige aanpassing van het omgevingsplan en in het kader daarvan geen planschade zal claimen. Dit beding moet worden doorgegeven d.m.v. kettingbeding
De inschrijver dient een prijs (per kalenderjaar) in waarvoor hij/zij, met inachtneming van de voorwaarden zoals beschreven in het document “uitvraag ten behoeve van exploitatie paviljoen “De Kuilen”, de exploitatie van het strandbad wil gaan uitvoeren. Het tweede deel van de inschrijving is het indienen van een Plan van aanpak waarmee de gemeente een goed beeld krijgt van wat de exploitant voor ogen heeft met de exploitatie van het paviljoen. In het document “uitvraag ten behoeve van exploitatie paviljoen “De Kuilen” staat ook beschreven welke onderdelen minimaal in het Plan van aanpak beschreven moeten worden.
Aanbesteder volgt met deze aanbesteding de openbare procedure.
Bron: Tenderned donderdag 12 februari 2026 https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/411753
Aanbestedingsnieuws 11e jaargang editie 13 februari 2026
