Gemeente Goeree-Overflakkee zoekt bouwteampartner MFA Ouddorp

0

De komende jaren zijn veel basisscholen en voorzieningen op Goeree-Overflakkee toe aan nieuwbouw. Dit geldt ook voor OBS De Westhoek en MFG Dorpstienden in Ouddorp. Gemeente Goeree-Overflakkee wil de nieuwe gebouwen combineren. Daarom komt er een multifunctioneel gebouw (MFA). In dit gebouw komen drie partijen samen: OBS De Westhoek, MFG Dorpstienden (SRGO) en kinderopvang Kibeo. Het nieuwe gebouw komt op de plek van het huidige dorpshuis Dorpstienden.

Impressie MFA Ouddorp ©Gemeente Goeree-Overflakkee

De scope van de aanbesteding betreffen de werkzaamheden van de bouwteampartner voor de realisatie van het werk ‘Nieuwbouw MFA Ouddorp’. De werkzaamheden zijn onder te verdelen in twee fasen en zijn als volgt:
– Fase 1: Bouwteamfase
▪ Het in bouwteamverband uitwerken van het VO- naar DO+.
– Fase 2: Uitvoeringsfase
▪ Sloop bestaande gebouw MFG Dorpstienden;
▪ Nieuwbouw (ca. 2.175 m² BVO);
▪ Interne aanpassingen in het sportgebouw;
▪ Aanleg installaties;
▪ Inrichten terrein;
▪ Vaste inrichting, excl. losse inrichting (stoelen, tafels, digiboarden, etc.).

Voor de uitvoering van het werk is de raming en tevens het taakstellend budget bepaald op €9.459.889,- exclusief btw. Dit bedrag is tevens het maximum voor de door de bouwteampartner in te dienen prijsaanbieding voor de uitvoering van het werk ‘Nieuwbouw MFA Ouddorp’. Het doel van de aanbesteding is het door de gemeente sluiten van een bouwteamovereenkomst met één partij voor het uitvoeren van fase 1 de bouwteamfase en, bij het succesvol afsluiten van fase 1 middels een door beide partijen ondertekende aannemingsovereenkomst, het verzorgen van fase 2 de uitvoering van het werk ‘Nieuwbouw MFA Ouddorp’. De te sluiten bouwteamovereenkomst kent een beoogde ingangsdatum van 3 september 2026.  Met de nummer twee in de ranking van de aanbesteding wordt een zogenaamde wachtkamerovereenkomst gesloten. Deze wachtkamerovereenkomst wordt gesloten met de inschrijver die als nummer twee in de ranking van de aanbesteding is geëindigd met als doel om – in het geval van de bouwteamovereenkomst met de winnaar van de aanbestedingsprocedure eindigt zonder dat er met hem een aannemingsovereenkomst wordt gesloten – directe opvolging aan de bouwteamovereenkomst te kunnen geven door middel van het aangaan van de bouwteamovereenkomst met de als nummer twee in de ranking van de aanbestedingsprocedure geëindigde inschrijver, zonder dat de gemeente tot heraanbesteding dient over te gaan.
Op basis van de raming van de opdracht en conform het inkoop- en aanbestedingsbeleid van de gemeente Goeree-Overflakkee heeft de aanbesteder gekozen om een Europese openbare procedure te volgen. De gemeente Goeree-Overflakkee heeft hiervoor gekozen omdat er – op basis van relevante marktkennis – een relatief beperkt aantal inschrijvers wordt verwacht en omdat er een relatief lage inspanning wordt verwacht van inschrijvers om een inschrijving in te kunnen indienen. Op grond hiervan wordt de openbare procedure een efficiënte en kostenbesparende procedure geacht.

Bron: Tenderned woensdag 27 mei 2026 https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/426367

Aanbestedingsnieuws 11e jaargang editie 28 mei 2026

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_heart.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_rose.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_smile.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_whistle3.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yes.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cry.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_mail.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_sad.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_unsure.gif 
http://www.aanbestedingsnieuws.nl/wp/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wink.gif 
 
Translate »