DAR zoekt een grote veegmachine (70 à 80 km/u) – Aanbestedingsnieuws

DAR zoekt een grote veegmachine (70 à 80 km/u)

Voorbeeldfoto: © DAR

Dar is een bedrijf met een zeer breed dienstenpakket op het gebied van afval en beheer openbare ruimte. Daarmee is de zorg voor haar gemeentelijke klanten via één loket geregeld. Zo is Dar naast afvalinzamelaar ook beheerder van de openbare ruimte in de rol van adviseur, groenbeheerder, gladheidbestrijder, riool-, kolken- en vetputreiniger, ongediertebestrijder en terrein- en straatreiniger. Alles zorgeloos fris vanuit één loket.
Een groot aantal gemeenten maakt gebruik van de dienstverlening van Dar. Dit zijn de gemeenten Berg en Dal, Beuningen, Druten, Heumen, Nijmegen, Mook en Middelaar en Wijchen.

DAR heeft niet dikwijls de behoefte tot het aanschaffen van een grote veegmachine, derhalve is ervoor gekozen om een leveringsovereenkomst aan te gaan voor de aanschaf van één voertuig. Het voertuig dient te voldoen aan de eisen zoals beschreven in het Programma van Eisen. De te sluiten overeenkomst betreft een leveringsovereenkomst, en dus zit er geen looptijd en/of verlengingsopties aan. Enkel aan het uitgevraagde reparatie & onderhoudscontract zit een looptijd van zeven jaar zoals omschreven in het Programma van Eisen.

Uit het Programma van Eisen blijkt dat DAR o.a. zoekt naar een veegmachine die wordt aangedreven door dieselmotor met een hydrostaat. De aandrijving van de wielen is traploos regelbaar van 0 – tot ca. 80 km/uur. Achteruit: traploos 0-10 km/u. De veegsnelheid is door middel van voetbediening traploos regelbaar tijdens vegen. De veegmachine is links en rechts voorzien van een set standaard veegborstels, zijnde
– tweemaal onderborstel (links en rechts) en
– een onkruidborstel gemonteerd aan de voorkant van het voertuig, links en rechts zwenkend. Standaard betekent in deze : onderborstels min. 700 mm, derde borstel/onkruidborstel min. 700mm.

Bron: Tenderned woensdag 11 juni 2025 https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/381901

Aanbestedingsnieuws 10e jaargang editie 12 juni 2025

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Translate »