Aanbesteding schoonmaak Stichting Drents Museum geplaatst

0

Stichting Drents Museum (‘Het Drents Museum’) is sinds 1854 gevestigd in Assen, de hoofdstad van de provincie Drenthe, en is bekend om zijn grote internationale tentoonstellingen op het gebied van archeologie, kunst en geschiedenis. Het Drents Museum is gevestigd midden in de binnenstad van Assen in een monumentaal gebouw. De publieksentree bevindt zich in het Koetshuis en onder het koetshuis. Het museum heeft jaarlijks gemiddeld 180.000 bezoekers. Doel van deze aanbesteding is het realiseren en behouden van schone, representatieve en goed
onderhouden gebouwen van het Drents Museum, door middel van een kwalitatief hoogwaardige en betrouwbare schoonmaakdienstverlening.

Foto: Google Streetview

De opdrachtgever wil een overeenkomst sluiten met een professionele schoonmaakdienstverlener die zich opstelt als betrouwbare partner en actief meedenkt over kwaliteit, flexibiliteit en duurzaamheid binnen de museale omgeving. Het schoonmaakonderhoud van het Drents Museum wordt momenteel uitgevoerd door Effektief. De werkzaamheden omvatten reguliere schoonmaak, periodieke taken, glasbewassing en
vloerenonderhoud, en worden afgestemd op de operationele planning van het museum, waaronder evenementen en wisselende exposities.
Het Drents Museum is over het algemeen tevreden over de huidige kwaliteit van de schoonmaak, maar ziet tegelijkertijd mogelijkheden voor verdere professionalisering en verbetering van het schoonmaakonderhoud. Het huidige schoonmaakcontract loopt af en wordt in het kader van rechtmatigheid opnieuw aanbesteed.

Binnen de opdracht valt:
• De reguliere schoonmaakwerkzaamheden van de locaties van het Drents Museum, inclusief:
o Het museumgebouw te Assen (bestaande uit een horeca gedeelte, beveiliging, kantoren en expositieruimtes);
o De kantoren van het Drents Museum te Assen (waarbij een deel vóór de start van de nieuwe overeenkomst verhuist naar een nieuw pand)
o De Buitenplaats te Eelde
o De locatie Schepersmaat te Assen
• Periodieke schoonmaakwerkzaamheden;
• Glasbewassing;
• Bijvullen en nabestellen sanitaire voorzieningen;
• Vloeronderhoud (met uitzondering van vloeren met natuursteen en hout);
• Eventuele aanvullende werkzaamheden uit extra opdrachten;

Optioneel binnen de scope:
• Het vloeronderhoud van vloeren waar natuursteen of hout ligt (kan separaat worden uitgevraagd);
• Dieptereiniging keuken
• Dieptereiniging sanitair.
Buiten de opdracht valt:
• Het leveren van sanitaire voorzieningen en -hardware;
• Levering en onderhoud van specifieke specialistische vloeren of objecten;
• Schoonmaak van museumcollecties en vitrines om de museumcollectie.

Het betreft een overeenkomst voor drie jaar, waarna de opdrachtgever de mogelijkheid heeft om de overeenkomst nog zeven keer te verlengen met één jaar.

De aanbestedende dienst organiseert een schouw om inschrijvers een beeld te geven van haar locaties. Alle deelnemers worden tegelijk ontvangen. Tijdens de schouw is het niet toegestaan om vragen te stellen. Alle vragen dienen te worden gesteld in de Nota van Inlichtingen.
Voor deelname aan de schouw, dient u zich uiterlijk op 30 april 2026 via ‘Mijn berichten’ op Tenderned aan te melden. Elke inschrijver mag met maximaal twee personen aanwezig zijn bij de schouw. De schouw vindt plaats op maandag 4 mei 2026 om 9:00 uur bij het Drents Museum te Assen. Het adres van deze locatie is als volgt; Brink 1, 9400 AC te Assen.

Bron: Tenderned donderdag 9 april 2026 https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/419156

Aanbestedingsnieuws 11e jaargang editie 10 april 2026

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Translate »